Zabezpečte se! Chraňte majetek sobě i svým sousedům

Praha venkov – VÝCHOD – Stáhněte si aplikaci také do svých mobilních telefonů.

Každý vždy spoléhá, že zrovna jemu se nic nepřihodí, pokouší osud, dokud už není pozdě. Domov, nejbezpečnější místo pro každého z nás, se může stát objektem vloupání. Už v něm nebudete mít stejný pocit jako dřív, vaši „oázu klidu“ totiž někdo narušil. Nevyplatí se tedy byt či dům dobře zabezpečit certifikovanými výrobky a službami?

Středočeská policie se s nadšením zapojila do celorepublikového preventivního projektu „Zabezpečte se! Chraňte majetek sobě i svým sousedům“, na kterém Policie ČR spolupracuje s Ministerstvem vnitra ČR. Reaguje na bezpečnostní situaci sousedních států, které zpozorovaly nové trendy vloupání do obydlí – ty totiž také překročily hranice České republiky. V rámci projektu se dozvíte účinné způsoby zabezpečení vašich bytů, domů a dalších objektů ve formě mechanických i elektronických zábranných prostředků a jak je správně kombinovat, aby se snížilo riziko jejich překonání a odradily pachatele od napadení.

Nejlákavější variantou je mobilní aplikace „Zabezpečte se“, kterou si můžete stáhnout v Google Play i App Store a naleznete v ní základní informace a návody na zabezpečení majetku. Projekt nabízí spoustu dalších možností, přesvědčit se můžete sami:http://www.policie.cz/clanek/novy-preventivni-projekt-na-ochranu-majetku.aspx.

Pojďme si hýčkat naše „teplo domova“!

por. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí P ČR Praha venkov – VÝCHOD
6. prosince 2018

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    6.12.2018