Policisté opět pořádají sbírku na opuštěné děti

Praha venkov VÝCHOD – Již druhým rokem probíhá sbírka na pomoc dětem do 6-ti let.

Policisté z Územního odboru Praha venkov – Východ zahájili v loňském roce první ročník sbírky na podporu Dětského centra pro děti do šesti let, které spadá pod Klaudiánovu nemocnici v Mladé Boleslavi. Tato akce měla velký úspěch, neboť policisté přispěli finanční částkou větší než sedm tisíc korun. Dále se za pomocí veřejnosti nashromáždila spousta dalších předmětů a věcí, které byly před koncem roku 2016 předány Dětskému centru k dalšímu využití. Obrovská radost z dárků se nedala přehlédnout na rozzářených dětských očích.

Z tohoto důvodu jsme na policejním plese letos v březnu opět vydražením dortu zahájili druhý ročník sbírky. Paní ředitelka Dětského centra v Mladé Boleslavi sdělila, že by v současné době nejvíce potřebovaly kočárky pro dvojčata, běžné kočárky, ale také teplé zimní oblečení (zimní bundy, oteplené kalhoty, kombinézy a podobně). Pokud byste se chtěli do našeho projektu zapojit a máte doma tyto nebo jiné již nepotřebné věci pro děti do 6-ti let, můžete je přinést přímo na Obvodní oddělení Policie ČR Brandýs nad Labem, případně kontaktovat nprap. Mgr. Hašlovou. Další možností je předání věcí a darů na kterékoliv policejní oddělení Územního odboru Praha venkov – Východ, ale pouze do 15:30 hodin.

Sbírka bude ukončena dnem 11. prosince 2017. Policisté následně veškeré nashromážděné dary předají dětskému centru v Mladé Boleslavi.

Předem Vám Všem děkuji, že Vám není lhostejný osud opuštěných dětí, které jsou bohužel závislé na pomoci nás všech.

Děkuji všem za pomoc.

nprap. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí PČR Praha venkov – Východ
tel.: 606 769 855
26.10. 2017

 

 

 

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    27.10.2017