Na svém kontě má několik krádeží

PRAHA VENKOV – VÝCHOD – Kradl, i když byl za obdobnou trestnou činnost v minulosti odsouzen.

Policisté Prahy venkov – VÝCHOD zadrželi šestatřicetiletého muže, který měl 5. srpna 2021 v době od 22:50 do 23:01 hod. v Brandýse nad Labem přistoupit k neuzamčeným vchodovým dveřím panelového domu, které neznámým předmětem otevřel, následně měl vstoupit do vnitřních společných prostor a zde odcizit volně ložený LCD televizor, se kterým následně z domu odešel.
O několik dní později, konkrétně 9. srpna v odpoledních hodinách, měl tentýž muž vstoupit do prodejny s potravinami v obci Stará Boleslav, kde do tašky naskládal 12 láhví alkoholu, tuto tašku připravil k turniketu pro košíky a následně odešel z obchodu. Poté do prodejny vstoupil druhý muž, který tašku vzal a bez zaplacení z obchodu odešel. Tímto jednáním byla způsobena škoda přesahující 4 tisíce korun na odcizeném zboží.
Podezřelý muž se svého jednání dopustil i přes to, že byl za obdobný skutek v posledních třech letech pravomocně odsouzen a potrestán a strávil několik měsíců ve vězení. Muž je v současné době ve vazbě a je více než pravděpodobné, že se do vězení znovu vrátí.
por. Ing. Bc. Barbora Schneeweissová
tisková mluvčí
23. srpna 2021

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    23.8.2021