Hokejový turnaj středočeských policistů v Nymburku

Praha venkov VÝCHOD – Policisté utkali o pohár ředitele Krajského ředitelství policie Středočeského kraje v ledním hokeji.

Ve středu 19. prosince 2018 se na lední ploše zimního stadionu v Nymburku mezi sebou utkalo sedm týmů policistů územních odborů Středočeského kraje. Jako v předchozích letech se tradičně o pohár přijel ucházet i tým Územního odboru Bruntál. Během celého se na ledu odehrálo 21 zápasů, během nichž si své síly změřili policisté všech týmů „každý s každým“.

Vítězné 1. místo si i v letošním roce obhájili hokejisté z Prahy venkov. Na 2. místě se umístilo družstvo územního odboru Rakovník a na 3. místě skončili policisté z územního odboru Kolín.

Po všech odehraných zápasech proběhlo kromě vyhlášení vítězných týmů také hodnocení jednotlivců.

  • nejlepší střelec – pprap. David Starec
  • nejlepší brankář – npor. Dis. Lukáš Krátký
  • nejlepší obránce – npor. Bc. Michal Jelínek

Vítězům a všem zúčastněným osobně popřál a předal ceny pan brig. gen. JUDr. Václav Kučera, MBA,  ředitel Krajského ředitelství policie Středočeského kraje. Hráči všechny zápasy odehráli s plným nasazením všech sil. Poděkování za zorganizování turnaje a skvělou atmosféru v průběhu celého dne patří panu npor. Ing. Bc. Petru Obdržálkovi z Územního odboru Prahy venkov – Východ.

por. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí PČR Praha venkov – VÝCHOD
2.1. 2019

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    2.1.2019