Pomozte s pátráním

Praha venkov – VÝCHOD – Úvalští policisté žádají o pomoc při ztotožnění osoby.

Během noci 23. července letošního roku se dosud neznámý pachatel vloupal do budovy Českých drah v Úvalech, kde odcizil různé předměty. V souvislosti s tímto činem hledají úvalští policisté muže na fotografii, který by svým svědectvím mohl významně pomoci při objasnění skutku.

Hledaný muž je štíhlé postavy ve věku kolem 25 let. Na hlavě měl tzv. kšiltovku černobílé barvy s rovným kšiltem. Oblečen byl do hnědé mikiny se světlým zipem a stahovacími tkaničkami stejné barvy. Dále měl na sobě kráťasy červené barvy, černé tenisky s bílými pruhy po stranách a bílými tkaničkami. Tento muž jel na jízdním kole tmavé barvy s bílou vidlicí.

Pokud máte jakékoliv informace ke zjištění totožnosti nebo pobytu či pohybu hledané osoby, sdělte je prosím policistům Obvodního oddělení Úvaly na jejich služebně nebo je můžete kontaktovat telefonicky na telefonním čísle 974881760, případně na bezplatné lince 158. Zároveň žádáme všechny případné svědky, kteří se pohybovali ve výše uvedené době na daném místě a mohli by k věci poskytnout nějaký poznatek.

nprap. Mgr. Eva Hašlová
tisková mluvčí PČR Praha venkov – východ
15.9. 2017

 

    Jakékoliv poznatky a informace můžete uvést zde, i anonymně.

    18.9.2017